Головна > Фальцева покрівля

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля – це  покриття даху з металевих листів або «картин-панелей» сполучених між собою особливим способом з”єднання – фальцюванням, кліком, що забезпечують герметичність кожного стику.

Клік-фальц – це різновид фальцевої покрівлі. Система кріплення клік-фальц – це більш сучасний варіант фальця з самозамикаючимся замком. Для кріплення панелей клік-фальц не потрібен кляймер, але так само як і в класичній фальцевій покрівлі, тут не буде видимих ​​елементів кріплення. Надійність кріплення у поєднанні з якісним металом – дає гарантію на десятиліття.

Фальцевий замок буває декількох типів – “лежачий” одинарний і подвійний (горизонтальний), одинарний стоячий і подвійний (вертикальний). Подвійний замок надійніший, при цьому замку виключається: проникнення води або розбіжність двох сусідніх картин.

Фальцевий замок завдяки своїй конструкції утворює поздовжнє ребро жорсткості покрівельного матеріалу, а також є направляючим для поздовжнього сходу води та снігу, при цьому повністю виключається бічне “неконтрольоване” сходження снігу і води.

Монтаж фальцевої картини можливий на дахах будь-якої форми та складності.

Переваги фальцевої покрівельної системи

  • Сніг та вода не мають контакту з кріпленнями фальцевої картини, оскільки вони мають прихований тип кріплення та заховані безпосередньо під покрівельним покриттям.
  • Цілісність покрівлі. Подвійний стоячий замок надійно з’єднує дві картини та практично виключає його розбіжності чи роз’єднання. Фальцева картина без втрати цілісності компенсує невеликі деформації, можливі навіть за рахунок деформації несучих елементів.
  • Економія на матеріалі та вартості. Особливо це видно на складних конструкціях покрівлі.
  • У системі фальцевої покрівлі, всі додаткові елементи кріпляться потай, не пошкоджуючи картину.
  • На гладкій площині картини дощова вода не затримується на даху і швидко сходить вниз.
  • Різноманітність кольорів забарвлення.
  • Термін служби покрівлі віком від 5 до 100 років, в залежності від виробника та типу металу.