Головна > Про нас

Про нас

Фірма «Дах-Логістик» була створена в 2010 році з метою запропонувати українському і, зокрема, закарпатському споживачеві найбільш якісні покрівельні (натуральна, бітумна, композитна, металочерепиця), гідроізоляційні (єврорубероїд, ПВХ-мембрани), теплоізоляційні матеріали, водостоки і ОСБ-плити. А також всі аксесуари та комплектуючі, необхідні для спорудження надійної, довговічної і естетично досконалої покрівлі.

Наше підприємство грунтувалося професіоналами, які протягом багатьох років накопичували знання і досвід в різних галузях, пов’язаних з будівництвом і продажем будматеріалів, і тепер цим досвідом можуть поділитися зі своїми клієнтами. Ми пропонуємо консультаційну допомогу у виборі та монтажі відповідних систем. З багатьма інструкціями можна ознайомитися безпосередньо на нашому сайті.

Оскільки ми постійно стежимо за технологічними новинками на ринку будматеріалів, наш асортимент постійно поповнюється і розширюється відповідно до споживчим попитом. Інформація про всі новинки та акції відображається на сайті. Наші ціни доступні і прімелеми кожному, хто прагне до економії свого бюджету, розраховуючи на якісний результат.

Здійснюємо доставку по Закарпатській області, за додатковою домовленістю.