П’ятниця, 2 Червня, 2023

Мансардні вікна Roto

Німецький концерн Roto Frank , заснований у 1935 році  – один зі світових лідерів із виробництва мансардних вікон, покрівельних люків, аксесуарів і сходів на горище.

Сьогодні Roto Frank – це міжнародна компанія, яка має 14 заводів у Німеччині, Франції, Австрії, Польщі, Угорщині, Росії, Китаї і США. Представлена в 40-ка країнах світу.

Мансардне вікно – складна конструкція. Тому його вибір, визначення місця встановлення і монтаж краще довірити професіоналам.

 Дерев’яні вікна краще встановлювати в приміщеннях з низьким рівнем вологості, наприклад, у вітальні чи спальні. А для ванної або кухні більше підійдуть вікна з ПВХ. Слід знати, що при виробництві мансардних вікон із ПВХ використовується первинна сировина. Воно зберігає білий колір профіля і характеризується відсутністю неприємних запахів впродовж усього періоду експлуатації вікна. Щоб Ваші вікна з ПВХ профілів ідеально поєднувались із внутрішнім інтер’єром, оберіть найбільш прийнятний для Вас колір ламінації. Наприклад, у вікон ТМ Roto таких кольорів п’ять: золотий дуб, сосна, чорний дуб, горіх, червоне дерево. Обирайте той, що найбільше сподобався!

ROTO Q 4-H

Мансардне вікно із центральною віссю повороту стулки

ROTO QT

Мансардне вікно із дистанційною системою управління

ROTO Designo R 6

Мансардне вікно із центральною віссю відкривання

ROTO DESIGNO R6 ROTOTRONIC

Мансардне вікно із дистанційною системою управління

ROTO DESIGNO R4

Мансардне вікно із центральною віссю відкривання

ROTO DESIGNO R 7

Мансардне вікно з піднятою віссю  повороту Designo R7 відрізняється від традиційних центрально-поворотних вікон своєю більш високою функціональністю і комфортом в експлуатації.

Вісь повороту вікна R7 розташована на ¾ його висоти. За допомогою двох газових амортизаторів, розташованих ліворуч і праворуч на стулці вікна, вікно легко відчиняється. При цьому більша частина стулки виходить назовні, забезпечуючи користувачу вільний і комфортний доступ до відкритого вікна.

Вузькі міцні профілі рам вікна забезпечують прекрасне освітлення мансардного приміщення. Наявність спеціальної фурнітури від світового лідера в цій області, компанії Roto, дозволяє повертати стулку вікна на 135° у положення для миття, що забезпечує легкий і простий догляд за вікном.

ROTO DESIGNO R8

Вікно Designo R8 – це унікальне рішення в області мансардних вікон Roto.

Ця модель вікна відрізняється високою функціональністю і чудовою енергоефективністю. Подвійна система відкривання стулки за допомогою однієї багатофункціональної ручки, розташованої в нижній частині вікна, функціонує у двох напрямках: відкидна функція і поворот на ¾ висоти вікна. Понижений рівень установки оптимізує інтеграцію конструкції вікна з покрівлею. 

Унікальний дизайн і колір зовнішніх накладок (антрацит металік) стане окрасою для будь-якої покрівлі.  Вікно R8 має покращені теплоізоляційні характеристики, в основному завдяки інноваційному склопакету в поєднанні з термоізоляційним блоком, встановленим на вікно прямо на заводі. Термоізоляційний блок покращує теплоізоляційні параметри всієї конструкції вікна на 15%.

Покрівельний люк Designo R3

WDA Designo R3 – надійний і безпечний люк для комфортного виходу на дах. Стулка люка за допомогою газового амортизатора і ручки відкривається вбік під кутом 90° ліворуч (L) або праворуч (R), при цьому амортизатор охороняє люк від закривання стулки, наприклад, при сильних поривах вітру.

Люк WDL LUCARNO

Економний варіант для неопалювальних приміщень.

Залишити відповідь