П’ятниця, 2 Червня, 2023
Головна > Каталог продукції > ОСБ та ЦСП плита > Цементно-стружкова плита

Цементно-стружкова плита

Виготовляються в Білорусії австрійсько-білоруським заводом ЦСП БЗС (CSP BZS).

Склад  плит БЗС:

  • 24% від загальної маси виробу – деревна стружка;
  • 8,5% – вода;
  • 65% – портландцемент (який забезпечує міцність і довговічність продукту);
  • 2,5% — домішки (рідке скло і сульфат алюмінію).

Всі ці цифри в обов’язковому порядку повинні бути зазначені в паспорті виробу, до якого додається довідка про сертифікацію продукту. Адже характеристики та застосування ЦСП безпосередньо пов’язані між собою.

Розміри ЦСП:

  • Максимальна довжина – 3200мм;
  • Максимальна ширина – 1200мм;
  • Товщина плит – від 8-40мм.

Застосування для опалубки:

У створенні опалубки плити ЦСП також відіграють чималу роль. Так, використання саме цих панелей має цілий ряд переваг:

  • значна економія часу, відведеного на проведення робіт;
  • можливість створення більш надійних конструкцій;
  • істотне зменшення фінансових витрат на проведення будівельних робіт.

Сама по собі опалубка з ЦСП панелей виглядає закінченим елементом архітектури і не вимагає додаткової обробки. Крім того, такі плити нерідко використовують в якості бюджетного матеріалу для створення підвіконь. Однак у цьому випадку невисока вартість відмінно поєднується з привабливим зовнішнім виглядом і винятковими технічними властивостями. Застосування ЦСП завдяки цьому популярно практично у всіх сферах сучасного будівництва.

Застосування для зовнішньої обробки будинку:

Бездоганний вигляд мають будови з оздобленням фундаменту фасадними панелями на ЦСП. Будинки виглядають особливо стильно, якщо використовувати ЦСП під цеглу. Властивості плит такого типу дозволяють додатково не покривати їх спеціальними складами, що робить цей варіант обробки подвійно зручним.

Товщина ЦСП плит, які будуть використовуватися для зовнішньої обробки, повинна бути максимальною, щоб захисний шар був якомога товщим. Це дозволить не тільки зробити зовнішній вигляд будівлі більш привабливим, але і створити додатковий бар’єр між фундаментом і зовнішніми негативними чинниками, які можуть на нього впливати, наприклад, дощ, сильний вітер тощо.

Застосування ЦСП плит для підлоги і створення внутрішніх перегородок:

Зручність укладання плит ЦСП на підлогу – відсутність необхідності складної подальшої обробки поверхні. Цілком достатньо буде традиційної грунтовки і водовідштовхувальним фарби або спеціального складу. Такі панелі виглядають дуже добре і нітрохи не порушують своїм виглядом навіть самий вибагливий інтер’єр. Вирівнювання підлоги з використанням ЦСП

Сфер застосування ЦСП безліч, і багато в чому це обумовлено низькою вартістю матеріалу. При цьому його доступна ціна ніяк не позначається на якості, роблячи ЦСП панелі ідеальним рішенням різних будівельних питань.

Плити ЦСП  заводу БЗС мають всі необхідні європейські сертифікати якості, а також пожежні та гігієнічні висновки,  мають підвищену міцність і мають термін служби більше 50 років у закритому приміщенні та до 15 років у відкритому середовищі.

Залишити відповідь