Середа, 29 Березня, 2023

Водостічна система NIAGARA

Металева водозливна система Ніагара виготовляється в Польщі.

 Розміри системи:

110/90, 125/90, 125/100, 150/100, 150/120, 150/150, 190/120 і 190/150 мм.

Для виготовлення використовується сталь з цинкуванням першого класу з двостороннім поліуретановим покриттям.

 Метал з цим покриттям має високу стійкість до корозії, до механічних пошкоджень і знебарвлення. Застосування пуралу як захисного покриття водозливних систем Ніагара дозволяє експлуатувати водостічні системи протягом десятиліть.

Сталеві водостічні системи Niagara виробляються у відповідності з європейськими нормами PN -EN 612:2006,  які визначають вимоги до навантажень на ринви і зливні труби зі сталі.

Кольорова гамма  покриття складається з таких ярко виражених кольорів:

Є так і види водозливної системи Ніагара:

-Ніагара з поліуретановим покриттям

Кольорова гамма  покриття складається з таких ярко виражених кольорів:

-Оцинкована система Ніагара відрізняється низькою ціною і коротким терміном виконання замовлення.

-Алюмінієво-титанві системи Ніагара, головними перевагами якої є висока стійкість до зовнішніх впливів, довговічність, легка вага та можливість монтажу при температурі від -15 до +40 *С

-Титан-цинкові системи водовідведення, характеризуються як одні із най- довговічніших, їх термін використання понад 100років, стійкі до корозії та несприятливі до атмосферних впливів.

-Мідні водозливні системи Ніагара- це ексклюзивний продукт , який часто використовують при реставрації пам»яток архітектури, характеризується довговічністю, гарним дорогим виглядом та гармонійно поєднує у собі історію минулого та сучасну класику.

Водозливна система Ніагара – це найкраще співвідношення ціни та якості.

Широкий асортимент деталей системи дозволить втілити будь-які рішення, як професіоналів – архітекторів та дизайнерів, так і власників будинків.

Залишити відповідь