Середа, 29 Березня, 2023

Водостічні системи GALECO

Водостічні системи Galeco  – це гармонійне поєднання естетичної привабливості та відмінних технічних характеристик. Завдяки високоякісній сталі з органічним покриттям та додатковим захисним оцинкованим, спеціальним та декоративним оболонкам досягається довговічність та експлуатаційна надійність конструкції.

Польська компанія Galeco являється виробником систем водовідведення ще з 90- х років, і багато років поспіль є одним із лідерів на європейського ринку по якісній продукції та відповідній ціні. Наполеглива робота, впровадження нових технологій в процес виробництва тільки сприяють подальшому розвитку бренду. Система водовідведення  дуже добре експлуатується, про що свідчить гарантія від виробника на 35років.

Переваги водостічної системи Galeco:

 • Високоякісна сталь;
 • Водостічна система Галеко виготовляється з використанням чотирьох захисних покриттів, які роблять конструкцію стійкою до атмосферних впливів.
 • Інноваційна та сучасна форма ринви;
 • Якісно нові кути ринви;
 • Ущільнювачі водостічної системи виготовлені з міцного, надійного листового матеріалу.
 • Конструкційна надійність;
 • Широкий вибір кольорів та естетична привабливість системи;
 • Швидкий та простий монтаж;
 • Доступна цінова політика.

Сталева водостічна система Galeco Stal (Галеко)

Сталева водостічна система Galeco Stal – являється одним з основних продуктів компанії. Сировиною для виготовлення системи Galeco Stal служить листова сталь товщиною 0,6мм. Завдяки додатковим захисним шарам: цинк, пасивуючий шар, а також спеціальна ґрунтовка , що наносяться з обох сторін, вона фактично не піддається атмосферним впливам та має значну стійкість до механічних пошкоджень. Зовнішнє органічне покриття визначає колір майбутнього виробу та не вигоряє під дією ультрафіолету.

Відмінною ознакою водостоків Галеко є глибина та загнутий край жолоба. Така конструкція сприяє значно більшій ефективності відведення дощових опадів. Навіть при сильних зливах, вода не переливається за край, що часто можна спостерігати в інших виробників. Значною перевагою також є система з’єднань, що не вимагає використання силікону, який під дією ультрафіолету руйнується. Відповідно до форми карнизу даху здійснюється підбір гаків, що можуть кріпитися, як до лобової дошки так і до крокви. Їх міцність повинна бути такою, щоб витримати вагу дорослого чоловіка.

Водостічна система Galeco Stal2

Водостічна система Галеко Stal2 відзначається прямокутним профілем труби та ринви, що дозволяє створити не тільки ефективний процес водовідведень, але й естетично привабливий зовнішній вигляд будинку з карнизом. Крім того у систему Galeco Stal2 входить декорована планка для софіту, в якій запроектований замок за допомогою якого можна легко прикріпити її до ринви, чим створюється ефект гладкої поверхні.

 • Швидкий монтаж і демонтаж лицевої панелі: забезпечує доступ до ринви, так що у любий момент можна очистити систему.
 • Встановлення в утеплюючому слої будівлі завдяки 100% герметичності системи.
 • Прямокутна форма труби оптимально підходить для встановлення у фасаді і додатково забезпечує підвищення продуктивності.

Водостічна система Galeco Luxocynk

Galeco Luxocynk виготовлена з високоякісної оцинкованої сталі з нанесенням органічного хромовмісного шару, який створює повне, надійне покриття, що захищає сталь від корозії.

Новий матеріал матиме гарний естетичний вигляд на протязі довгих років, тому Galeco поширює на цей продукт гарантію виробника. Ця система виробляється в наступних розмірах: 135/100 150/100 150/120, а її довгі елементи і комплектуючі будуть такі ж, як у перевіреній системі Galeco .

Стильний сріблястий відтінок  Galeco Luxocynk ,  без «кольору», надасть будинкам класичний елегантний вигляд. Враховуючи співвідношення ціна-якість, Galeco Luxocynk є найбільш економічним рішенням, доступним на ринку. Ця система забезпечує високі естетичні цінності протягом багатьох років, і саме тому Galeco компанія надає 10-річну гарантію на цю продукцію.

Водостічні системи Galeco PVC

Водостічні системи Galeco PVC – cистема  виготовлена з полівінілхлориду. Висока якість матеріалу, стійкість до механічних пошкоджень, розтягнень, вигинів та 100% стійкість до корозії дає впевненість у довгостроковому функціонуванні системи.

Характерною ознакою кожної системи Galeco є внутрішній вигин краю ринви. Це гарантує, що навіть під час сильних опадів, вода не буде виливатися через ринву. Всі елементи Galeco ПВХ були ідеально розроблені, щоб система при правильному монтажі могла служити протягом багатьох років. З’єднувач ринви та лійка мають спеціальні бокові тримачі. Завдяки цьому ці елементи кріпляться до лобової доски забезпечуючи стабільність всієї системи, в той час як єдиним рухомим елементом залишається ринва. Для простішого встановлення системи на з’єднувачах та кутах відмічені лінії монтажу, які дозволяють правильно задати компенсаційний проміжок при різній температурі повітря під час монтажу.

Водосток Galeco ПВХ встановлюється на спеціально зміцнених кронштейнах, які можна регулювати у вертикальному положенні. Систему водостоку Galeco ПВХ можна втановлювати після монтажу покрівлі. Це дозволяє уникнути пошкоджень  під час установки покрівлі падінням черепиці та інструментів. При правильному догляді, пропонована водостічна система буде служити протягом багатьох років.

Залишити відповідь